Uudenmaan Lämpötekniikka Oy Kaukolämmön tarjouspyynnöt: suvi.virta@ult.fi juhana.niemi@ult.fi Pihaputkien uusimistarjous- ja muut LV-tarjouspyynnöt: mikko.kekkonen@ult.fi marina.savelainen@ult.fi Patteritöiden tarjouspyynnöt: henkka.forsberg@ult.fi esa.maki-valkama@ult.fi
Huolto Huolto@ult.fi +358 9 790 100
Juha Kuparinen LVI-huoltokoordinaattori, LVI-huoltotilaukset +358 400 808 510
Joonas Helvilä LVI-huoltokoordinaattori, LVI-huoltotilaukset +358 400 543 822
Lämmitysverkostot
Henkka Forsberg lämmitysverkostojen työnjohtaja +358 44 551 1000
Esa Mäki-Valkama lämmitysverkostojen työnjohtaja, urakkalaskenta +358 50 478 7674
Kaukolämpö
Suvi Virta kaukolämmön työnjohtaja, KL-laskenta +358 400 327 000
Juhana Niemi kaukolämmön työnjohtaja, KL-laskenta +358 400 114 220
Urakointi ja erikoistyöt
Mikko Kekkonen toimialajohtaja, LV-huolto ja korjausrakentaminen, LVI-urakkalaskenta +358 400 909 959
Marina Savelainen työnjohto, olosuhdetyöt, pihaputkielementtienvaihtotyöt +358 400 253 010
Hallinto
Mirka Pohjankukko hallintopäällikkö, reskontra ja yrityksen yleiset asiat +358 45 326 4899