LVI-huolto ja -ylläpitotyöt

Yhteystiedot

Uudenmaan Lämpötekniikka Oy
Puh: 09 790 100
Y-tunnus: 1095707-6

Sinikellonkuja 5
01300 Vantaa

Pyydämme lähettämään kaikki urakkatarjouspyynnöt Vantaan toimistolle tai sähköisesti
petri.honka@ult.fi

Pianakuja 5,
08500 Lohja

Yhteyshenkilöt

Juha Kuparinen

LVI - huoltokoordinaattori,
LV-huoltotyötilaukset

huolto@ult.fi
juha.kuparinen@ult.fi

0400 808 510

Joonas Helvilä

LVI - huoltokoordinaattori,
LV-huoltotyötilaukset

huolto@ult.fi
joonas.helvila@ult.fi

0400 543 822

Mirka Pohjankukko

Assistentti

mirka.pohjankukko@ult.fi

045 326 4899

Heidi Kontkanen

Sihteeri

heidi.kontkanen@ult.fi

044 779 0788

Marina Savelainen

Työnjohto

marina.savelainen@ult.fi

0400 253 010

Mikko Kekkonen

LVI-huolto ja -korjausrakentaminen laskenta ja urakkaneuvottelut / toimialajohtaja

mikko.kekkonen@ult.fi

0400 909 959

Henkka Forsberg

Patteritöiden työnjohto

henkka.forsberg@ult.fi

044 5511 000

Riku Dahlström

Patteritöiden työpäällikkö,
Yrityksen yleiset asiat

riku.dahlstrom@ult.fi

0400 885 199

Suvi Virta

Kaukolämpötöiden työnjohto

suvi.virta@ult.fi

0400 327 000

Juhana Niemi

Kaukolämpötöiden työnjohto

juhana.niemi@ult.fi

0400 114 220

Petri Honka

Toimitusjohtaja,
Kaukolämpö- ja kylmätyöt
Pihaputkityöt, Hybridityöt

petri.honka@ult.fi

0400 881 101

Kysy lisää tai
pyydä tarjous

    Laskutustiedot

    Laskutusasiat
    laskutus (at) ult.fi

    Työmaan järjestys

    Huolehdimme työmaan järjestyksestä. Ympäristön siisteys takaa turvallisen työskentelytilan ja asukkaiden viihtyvyyden.

    Tiedottaminen

    Mitä tehdään? Milloin tehdään? Miten projekti etenee? Miten työt vaikuttavat asukkaan elämään? Näihin kysymyksiin vastaamme avoimella, suoralla ja sujuvalla viestinnällä. Pidämme sekä asukkaat että muutkin projektin sidosryhmät ajan tasalla.

    Aikataulut 

    Pitkällä kokemuksella ja hyvällä projektinjohdolla varmistamme suunnitelmien mukaiset aikataulut ja remontin sujuvan etenemisen alusta loppuun saakka.

    Luotettavat kumppanit 

    Yhteistyökumppanimme ovat kanssamme alalla pitkään toimineita luotettavia aliurakoitsijoita.

    Suomalaiset työntekijät

    Suuri arvomme ja kunnioituksemme on pitkänlinjan kotimaiset työntekijämme.